HAKKIMIZDA

Forbrain Learning Center 

Forbrain Learning Center “öğrenmeyi öğrenme” ve “öğrenmeyi öğretme” amacıyla 2013 yılında kuruldu.

Son 20 yılda görüntüleme sistemlerindeki ileri teknoloji gelişmeleri beynimizin de vücudumuzdaki bir kas gibi çalıştırılarak değiştirilebileceğini ve geliştirilebileceğini göstermektedir. Bununla birlikte eğitim alanında yapılan çalışmalar, bilişsel becerilerin geliştirilmesiyle öğrenme süreçlerinde 80% başarı sağlanabileceğini ortaya koymaktadır.

Forbrain Learning Center olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda, birebir ve online eğitimlerle bilişsel becerileri geliştirmede Beyin Antrenörlüğü ile en iyi çözümün dünyada 25 ülke 65 merkez, ABD’de yaklaşık 90 şubede hizmet veren bir firmanın Türkiye temsilciliğini alarak merkezimizde çalışmalarımıza başladık. Sonrasında tasarladığımız eğitimlerimizde Forbrain Beyin Eğitimi metodolojimizi uyguladık.

Forbrain eğitimlerimizde, Beyin Antrenörlüğü çalışmalarımızda ön test ve son test değerlendirmeleriyle; dikkat, konsantrasyon, işleme hızı, hafıza, mantık ve akıl yürütme, görsel ve işitsel işleme vb. alanlarda bilişsel becerileri ne ölçüde geliştirildiğini görünür hale getirdik.

Beyin üzerine yapılan çalışmaları ve yenilikleri yakından takip ederek sürekli kendini geliştiren Forbrain Learning Center; bütün ürün ve programlarıyla çocuk, ergen ve yetişkinlerin, çalışanların ve kurumların potansiyelini artırma garantisiyle eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunar.